SLR1TTE3322D
MFR.Part #
SLR1TTE3322D
JLCPCB Part #
C4353268
Description
-55℃~+180℃ 1W 33.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS