RN73R2ETTD40R2F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD40R2F25
JLCPCB Part #
C2603173
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS