RK73H1ETTP14R0F
MFR.Part #
RK73H1ETTP14R0F
JLCPCB Part #
C307318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS