RN732ATTD1052C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1052C50
JLCPCB Part #
C4264897
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS