RK73H2ATTD3830F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD3830F
JLCPCB Part #
C317383
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS