RN73H2ATTD8352B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD8352B50
JLCPCB Part #
C2540884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 83.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS