RN73R2ETTD5101C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5101C25
JLCPCB Part #
C4310646
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS