RK73G1ETTP5763C
MFR.Part #
RK73G1ETTP5763C
JLCPCB Part #
C4134988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS