RK73H1ETTP10R7D
MFR.Part #
RK73H1ETTP10R7D
JLCPCB Part #
C2576095
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS