RK73H1ERTTP95R3F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP95R3F
JLCPCB Part #
C4334078
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS