RN73H2ETTD2580F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2580F10
JLCPCB Part #
C4251222
Description
-55℃~+155℃ 250mW 258Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS