SG73S1JRTTD9092F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD9092F
JLCPCB Part #
C6678657
Description
-55℃~+155℃ 200mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS