RK73H1ERTTP9093F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP9093F
JLCPCB Part #
C4048043
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS