RN73R2ATTD4173D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD4173D50
JLCPCB Part #
C2504961
Description
-55℃~+155℃ 125mW 417kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS