RK73H1ERTTP9093D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ERTTP9093D
JLCPCB Part #
C4275262
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS