RK73H1ERTTP8660F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP8660F
JLCPCB Part #
C4240333
Description
-55℃~+155℃ 100mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS