ESR01MZPF1603
MFR.Part #
ESR01MZPF1603
JLCPCB Part #
C5639661
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS