SG73W2HTTE470M
MFR.Part #
SG73W2HTTE470M
JLCPCB Part #
C4249677
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS