RK73H1ERTTP6650F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP6650F
JLCPCB Part #
C4342668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS