SG73P1ETTP3653D
MFR.Part #
SG73P1ETTP3653D
JLCPCB Part #
C4301550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 365kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS