RK73H1ERTTP6191D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP6191D
JLCPCB Part #
C4026165
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS