RK73H1ERTTP6042F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP6042F
JLCPCB Part #
C4185756
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS