RN732BTTD10R2D50
MFR.Part #
RN732BTTD10R2D50
JLCPCB Part #
C3993490
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS