RK73H1ERTTP5601F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ERTTP5601F
JLCPCB Part #
C4162321
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS