RN73H2BTTD10R2F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD10R2F50
JLCPCB Part #
C3952891
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS