RK73H1ERTTP5103F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP5103F
JLCPCB Part #
C4308962
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS