RK73H1ERTTP5113F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP5113F
JLCPCB Part #
C2599046
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS