RK73H1ERTTP4874F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4874F
JLCPCB Part #
C3912829
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS