RN732ATTD5561A25
MFR.Part #
RN732ATTD5561A25
JLCPCB Part #
C4083521
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.56kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS