RN73R2ETTD1820F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1820F50
JLCPCB Part #
C3951304
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS