RK73H1ERTTP4642F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4642F
JLCPCB Part #
C4280039
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS