RN732BTTD55R6B50
MFR.Part #
RN732BTTD55R6B50
JLCPCB Part #
C3963379
Description
-55℃~+155℃ 125mW 55.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS