SG73P1ETTP3743F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3743F
JLCPCB Part #
C4348201
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS