RN73H2BTTD5690F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD5690F50
JLCPCB Part #
C4125973
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 569Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS