RN73H1JTTD3920D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3920D100
JLCPCB Part #
C4244705
Description
100mW 392Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS