RK73H1ERTTP3484F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3484F
JLCPCB Part #
C4145767
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS