RN73H1JTTD1291B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1291B10
JLCPCB Part #
C4157378
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS