RN73R1JTTD1651B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1651B50
JLCPCB Part #
C4344410
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS