RK73H1ERTTP3400F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3400F
JLCPCB Part #
C2598994
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS