SG73S2E1RTTD3571F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3571F
JLCPCB Part #
C6222304
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS