RN73R1ETTP5560C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5560C50
JLCPCB Part #
C4237602
Description
-55℃~+155℃ 556Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS