RK73H1ERTTP3321F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3321F
JLCPCB Part #
C2599050
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS