RN73H2ATTD7682D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD7682D25
JLCPCB Part #
C4068393
Description
125mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS