RK73H1ERTTP2670D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2670D
JLCPCB Part #
C3970382
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS