RK73H1ERTTP2553F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2553F
JLCPCB Part #
C3975913
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS