RK73H1ERTTP2053F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2053F
JLCPCB Part #
C4195994
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS