RK73H1ERTTP2432D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2432D
JLCPCB Part #
C4113342
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS