RK73H1ERTTP2374F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2374F
JLCPCB Part #
C4243725
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS