RK73G2ATTD5232F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5232F
JLCPCB Part #
C5850856
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS