RN732BTTD1380C50
MFR.Part #
RN732BTTD1380C50
JLCPCB Part #
C3927942
Description
-55℃~+155℃ 125mW 138Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS